Однофамільці
Наша ціль - об'єднати родини по фаміліям! Об'єднавшись, ми разом станемо сильнішими та мудрішими! Будемо разом подорожувати, вітати один одного з днем народження, святкувати весілля та створювати спільні проєкти!
Чому з'явилася така ідея?
Історія фамілії
Значення та історія прізвища Боровський
Прізвище Боровський здебільшого має польське походження і формується або із самої Польщі, або із сусідніх із нею держав (Білорусія, Україна). Переважна більшість представників прізвища Боровський належали до польської шляхти. У 10% відсотках власник прізвища є нащадком древнього російського княжого чи боярського роду. Але в обох випадках прізвище вказує, в основному, на місцевість, де проживали далекі предки людини чи населений пункт, звідки, за легендами, походить цей рід, проте прізвище може походити і від імені чи прізвиська далекого предка людини.
Також, у 29% випадків це прізвище було надане предком священнослужителем, коли він випускався з семінарії. У таких випадках прізвище давалося волею керівництва училища і могло бути утворене від назви місцевості, церковного свята, імені святого.

Прізвище Боровський належить до розряду малопоширених на просторах Росії та країн ближнього зарубіжжя. У відомих старих текстах носії прізвища були знатними персонами зі слов'янського московського міщанства в 15-16 ст, мали певні царські привілегії. Історичні згадки прізвища можна знайти у списку перепису населення Стародавньої Русі в епоху царювання Івана Грозного. У правителя існував спеціальний список князівських та кращих прізвищ, які давалися наближеним у разі особливого розташування чи нагороди.