Парк Парфірій Іванов
Парк для реабілітації та відновлення здоров'я жителів міста
Ласкаво запрошуємо у приголомшливий світ природи та благоустрою - Парк Парфірія Іванова! Це місце, де зібрані найкращі елементи для душевного спокою, фізичного здоров'я та відновлення сил.

Переступивши поріг парку, ви потрапляєте у казковий сад зелені. Кожен стежинка веде до чудових зон відпочинку. Комфортабельні лавки, розташовані у тіні високих дерев, стануть оазисом засмученим душам і відпочинку шукайучих людей. Між квітучими кущами розміщуються таємничі альтанки - ідеальне місце для романтичних зустрічей та творчих роздумів.

Парк Парфірія Іванова - це дивовижна спіраль, що об'єднує різноманітні сторони життя. Він надихає, відновлює і робить життя насиченим та гармонійним. Кожен, хто ступає на його територію, відчуває неперевершене злиття з природою та людською душею. Парк Парфірія Іванова - ваша ділянка затишку і пристань у справжньому оазисі спокою та краси.
Парфірій Іванов - творець оздоровчої та духовної системи, поширеної переважно на території колишнього УРСР. Засновник нового релігійного руху іванівців. Народився 20 лютого 1898 року в селі Оріхівці на Луганщині (Україна).


З 35 років Іванов, слідуючи своїй ідеї здоров'я та безсмертя, поступово відмовлявся від одягу та взуття, доки не став цілий рік ходити босий, одягнений тільки в шорти. У зимовий час демонстрував неабиякі можливості свого організму переносити будь-яку холоднечу та мороз. У повсякденному житті практикував обливання холодною водою, довго обходився без їжі та води, успішно займався цілительством за своєю системою, поширював своє вчення. «Експеримент» Іванова продовжувався протягом 50 років.
Користувальницькі сценарії:
У будні дні:
У літню пору основні ранкові відвідувачі парку – рибалки, собачники, батьки з дітьми, засмагаючі.

У середині дня на території переважають батьки з дітьми, собачники, школярі, засмагаючі та спортсмени.

Вечірні користувачі: любителі активного та малоактивного відпочинку, спортсмени, вечірні та нічні користувачі, собачники.

У вихідну дні:
Парк стає місцем відпочинку не лише мешканців найближчих районів, а й наповнюється відвідувачами з інших міст. Також на території проводяться різноманітні масові заходи та святкування, у тому числі весілля.

Влітку основні ранкові та денні відвідувачі – рибалки, собачники, засмагаючі, спортсмени, любителі активного відпочинку та батьки з дітьми. Вечірні користувачі: любителі активного та малоактивного відпочинку, спортсмени, вечірні та нічні користувачі, собачники.
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ?
СПОРТ
 • Воркаут
 • Майданчик для спортивних ігор
 • Столи для пінг-понгу
 • Біг
 • Настільні ігри
 • Зона з боксерськими мішками
 • Рінг

ДІТИ
 • Дитячі майданчики
 • Смуга з перешкодами
 • Тарзанки

Загартовування
 • Доріжка для ходьби босоніж
 • Тренажер тривожило
 • Доріжка для ходьби босоніж у воді
 • Місця для загартування у воді

Інші розваги
 • Сцени для виступів
 • Майданчики для проведення заходів
Споруди у парку
Переступивши поріг парку, ви опинетесь у розкішному лісі, де кожна гілка, кожен листочок - свідок вічної природної краси. Тут розташовані зони для відпочинку - затишні альтанки серед рясних зелених клумб та дерев. Кожен, хто захоче відпочити від міської суєти, зможе насолоджуватися тишою і спокоєм, насиченим ароматами квітів та шелестом листя.


Зона для дітей - це райський куточок для маленьких мандрівників. Тут кожна дитина зможе забути про світлини телефонів і пограти на свіжому повітрі. Дитячі майданчики з яскравими гірками, гойдалками та каруселями роблять Парк Парфірія Іванова місцем, де дитячий сміх лунає універсальною мовою щастя.

Зона реабілітації та оздоровлення - особлива перлина Парку Парфірія Іванова. Тут дбають про здоров'я і благополуччя кожного гостя. Професійні медичні працівники і інструктори пропонують різноманітні програми та заняття для відновлення тіла і душі. Можна насолоджуватися йогою, ароматерапією та масажем, закалюватися у воді, ходити по стежкам.

Спортивна зона парку відкриває безліч можливостей для тих, хто обожнює активний спосіб життя. Тут розміщені сучасні спортивні майданчики та тренажери для різних видів активності. Майданчики для баскетболу та волейболу - це місце, де можна підтримувати фізичну форму та насолоджуватися активним дозвілля.
+1 123 4567890
hello@loftpineapple.com
Pineapple Loft, 22 Pink Street,
New York